Zabava

„MAXTIP – IGRAJ I OSVOJI ZA DŽ“ - MaxBet vodi korisnike do nagrade vredne 1.000.000 evra

Dodajte Kurir u vaš Google izbor
Foto: Promo

U susret Svetskom prvenstvu u fudbalu 2026. godine, kompanija MaxBet pokreće veliku akciju koja spaja strast prema fudbalu, takmičarski duh i priliku za osvajanje nagrade vredne čak 1.000.000 evra u free betovima, i to - potpuno besplatno.

Kroz promociju „MaxTip“, korisnici će imati priliku da pokažu koliko zaista poznaju fudbal predviđajući rezultate svih utakmica grupne faze, ali i da daju odgovor na najvažnije pitanje prvenstva - ko će na kraju podići pehar svetskog šampiona.

Svaka tačna prognoza donosi poene i pomera učesnike ka vrhu rang-liste, gde ih čekaju vredne nagrade i veliko finale borbe za glavnu premiju.

Učesnik koji uspe da savršeno pogodi sve rezultate i konačnog pobednika prvenstva osvaja glavnu nagradu od 1.000.000 evra u free betovima, dok će u slučaju više pobednika nagrada biti dodeljena najbržem učesniku. Ukoliko niko ne ostvari maksimalan broj poena, fond od 200.000 evra u free betovima biće raspodeljen među 10 korisnika na osnovu ostvarenog broja bodova i vremena predikcije.

Posebnu draž ovoj igri daje jednostavan pristup i mogućnost da svi učestvuju, bez obzira na prethodno iskustvo, uz dodatno uzbuđenje svakodnevnog praćenja rezultata, plasmana i borbe za sam vrh tabele.

MaxTip – igraj i osvoji za Dž“ samo je početak velikog talasa iznenađenja koje MaxBet priprema tokom Svetskog prvenstva. Korisnike očekuju dodatne igre, specijalne aktivacije i brojne nagrade koje će svaki dan prvenstva učiniti još uzbudljivijim. Poseti www.maxbet.rs i saznaj sve dodatne informacije!

Promo